Cała kuchnia w jednym garnku

Indukční multicooker CATLER MC 8010 je absolutní novinkou na našem trhu, jež posune hranice vaření každé domácnosti. To, co z něj dělá prvotřídního kuchaře, je moderní technologie propojená s láskou k jídlu a respektem k samotným surovinám. Vaří tak, že jídlu pozvedne jeho přirozenou chuť, zachová v něm šťávu i cenné živiny. Vaří mnohonásobně rychleji, zdravěji, bezpečněji. Komfort a rychlost nejsou na úkor chuti či celkového výsledku – ten bude vždy perfektní. 

 

mc-8010-320-320.pngIMPONUJĄCY EFEKT

Wystarczy Ci odrobina miejsca na blacie kuchennym lub na stole. Jest stworzony do tego, aby codziennie przygotowywać dla Ciebie te najlepsze dania. Indukcyjny Multicooker CATLER zastąpi płytę indukcyjną, patelnię, piekarnik i garnek ciśnieniowy.
 
Od podstaw inna technologia, która nie ma odpowiednika na rynku, sprawia że ten multicooker zalicza się do pewnych kulinarnych doznań. Pierwsza różnica polega na sposobie ogrzewania – indukcyjnym, który w połączeniu z gotowaniem ciśnieniowym lub gotowaniem na parze wpływa na wygląd, smak i soczystość potraw. Drugą różnicą jest sam kształt i konstrukcja wewnętrznego pojemnika. Jest on zaprojektowany w taki sposób, aby gotowanie przebiegało pod wpływem skumulowanego ciepła i przepływu powietrza. Sam wewnętrzny pojemnik o pojemności 3 l składa się z 6 warstw, z których 2 są węglowe, o doskonałej zdolności utrzymywania ciepła. Dodaj do tego technologię nastrzykiwania stali nierdzewnej w wysokiej temperaturze, która jest ekstremalnie wytrzymała i ma wyjątkową zdolność przewodzenia ciepła, powierzchnię zapobiegającą przywieraniu oraz specjalnie zaprojektowany kształt pojemnika. Do warzyw, mięs, ryżu, domowego chleba, wywarów, słodyczy – nie istnieje prawie nic czego by nie umiał.
 Przygotujesz w nim mięso na wiele różnych sposobów, które nie stracą soku i zawsze będą odpowiednio miękkie, poradzi sobie z pierwszej klasy steakami, warzywa przygotujesz na parze lub możesz je dusić albo piec, zachowa ich piękny kolor, pełny smak i naturalną słoność. Zrobisz wrażenie całkowicie bezkonkurencyjnym wywarem z długo wyciąganym smakiem, bez względu na to czy wykorzystasz go jako niedzielny obiad czy podstawę do dalszego gotowania. Zaspokoi apetyt na słodkie na wiele różnych sposobów – upiecze bułeczki, strucle, przygotuje kompoty, syropy, marmolady lub puddingi. Jest po prostu doskonały do gotowania ryżu dzięki specjalnemu kształtowi pojemnika i jego wykończeniu powierzchni.
 

SPRYTNE GOTOWANIE I WYPOSAŻENIE W PROGRAMY

Z przygotowywaniem potrwa pomoże 14 programów. A wszystkiemu, co garnek robi, towarzyszy nawigacja głosowa w języku czeskim lub angielskim. Jest to przydatne nie tylko dla początkujących, których w prosty sposób poprowadzi przez proces przygotowywania. Zawsze wiesz, w jakiej fazie gotowania znajduje się Twoja potrawa. Po zakończeniu dowolnego programu, nawet pod ciśnieniem, możesz natychmiast wyjmować jedzenie bez konieczności czekania aż wewnątrz pojemnika spadnie ciśnienie.
 

GOTUJ BARDZIEJ KOLOROWO I ZDROWIEJ, GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Swoją kuchnię możesz teraz zabrać ze sobą na przykład na urlop, do samochodu kempingowego lub do domku letniskowego.

14 automatycznych programów:hrnec-350.jpg
Kasza gryczana
Ryż
Zupa
Twaróg
Bulion
Pilaw
Smażenie
Duszenie
Gotowanie na parze
Pieczenie
Powolne gotowanie
Multi-Chef z dużą ilością możliwości ustawień
 
Indukcyjny wielofunkcyjny garnek jest dodatkowo wyposażony w programy do przepisów na risotto, ośmiornicę lub słodki krem.
 

 

kniha.jpg


A ponieważ wiemy, że pod wieloma względami wyprzedzamy nasze czasy, to Twoje obawy rozwieje dołączona książka kucharska z 40 przepisami i dokładnymi procesami przygotowania. 
Dalsze nowe przepisy i wiele użytecznych spostrzeżeń prezentujemy na bloguu kuchynevhrnci.cz.