NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE MIKSOWANIE JEST W PRÓŻNI

Następnym z serii produktów marki CATLER jest przerwotna nowość z dziedziny miksowania. Różnicę pomiędzy klasycznym miksowaniem a miksowaniem w próżni zauważysz natychmiast. Od razu zobaczysz, ze miksowanie w próżni jest o wiele oszczędniejsze, potrawy dłużej zachowują pierwotny smak i wygląd, później ulegają zepsuciu. Utrzymuje kolor nawet w przypadku bardzo wymagających potraw (sok jabłkowy, awokado, mango), więcej przeciwutleniaczy i substancji korzystnych dla organizmu. Nie dochodzi do separacji miąższu i wody. Miksowanie jest delikatniejsze, wynik ma doskonały smak.

tiskovka-doprava.jpgBlender próżniowy o dużych prędkościach CATLER VB 8010


Pozwala przetwarzać surowce bez dostępu powietrza, co wyraźnie spowalnia ich utlenianie, dochodzi również do rozprzestrzeniania się substancji, dzięki czemu osiąga się delikatniejsze przetworzenie. Dzięki specjalnemu kształtowi pojemnika i sposobowi ostrzenia noży zmiksujesz – smoothie, koktajle, ciasta, sorbety, lody ale również gorące zupy i sosy – przy czym możesz wybrać pomiędzy standardowym miksowaniem i miksowaniem próżniowym. A dodatkowo dzięki pojemnikowi do przechowywania potrawy  w prosty sposób zapakujesz próżniowo, przechowasz w lodówce i przedłużysz ich świeżość.

Metalowy korpus, mocny silnik aby zapewnić doskonałe wyniku oraz ostrza japońskich noży.

 

Mikser próżniowy ma masywny metalowy korpus i mocny silnik o mocy 1.500 W / max. 26.500 obrotów/min. Japońska technologia formowania i ostrzenia noży, tak samo jak specjalnie ukształtowany pojemnik z materiału TritanuTM są gwarancją doskonałego wyniku. A przy tym stale pracuje cicho.

Mikser oferuje możliwośc wyboru 10 prędkości i 5 automatycznych programów:

  • Tryb próżniowy – odpowiedni do miksowania owoców lub warzyw z małą zawartością wody, wynikiem jest mniej piany i uniknięcie utleniania
  • Automatyczne tryby – oferują możliwość przygotowania smoothie, mrożonych deserów, gorących zup i puree
  • Tryb manulany – ustawienie czasu i prędkości według osobistych preferencji i przepisów
  • Tryb czyszczenia

A dodatkowo....

Częścią miksera jest specjalnie ukształtowany 1,5 litrowy tritanowy pojemnik do przechowywania żywności Fresh Cup (odsysasz powietrze, przechowujesz w lodówce). W tylnej części korpusu miksera jest miejsce do przechowywania właśnie nieużywanej pokrywy włącznie z kablem.