Nowy czajnik Catler

Herbata może pozostać zwykłą herbatą. Albo możesz ją  zmienić w napój o szlachetnym smaku
z dobroczynnym wpływem na organizm. Teraz wyobraź sobie czajnik, który za Ciebie dopilnuje odpowiedniej temperatury i czasu zaparzania dla czarnej, zielonej, białej, Oolong, lub kwiatowej herbaty. I jeszcze wyobraź sobie czajnik, który zaprowadzi Cię do świata kulinarnych doznań i wzbogaci Twój stół o domowy jogurt, egzotyczny sos Chutney, czekoladowe fondue lub prawdziwy domowy cydr. Za każdym razem świeże, gdy tylko będziesz mieć ochotę.

Zamieniamy herbatę w przyjemność, abyś natychmiast zauważył różnicę.
Pójdźmy jeszcze dalej.

 

Menedżer ds. produktów marki CATLER  Pavel Šramota, mówi: „ Za ogromne barbarzyństwo uważam fakt, że dobrej jakości herbatę zalewa sę wrzącą wodą i pozostawia aby zaparzała się przez długi czas – poprzez to doskonale niszczy się jej smak i wszystkie cenne substancje, dla których się ją pije. Aby uzyskać najlepszy smak herbaty potrzebne są 3 czynniki: wysokiej jakości czysta woda, odpowiednia temperatura wody i odpowiedni czas zaparzania. Z naszymi nowymi czajnikami przygotujesz różne rodzaje herbat, dopilnują one temperatury i procesu zaparzania a o wszystkim poinformują Cię za pomocą sygnału dźwiękowego. Pozwolą Ci tworzyć, łączyć, próbować i delektować się doskonałymi smakami. I o to również chodzi. Z zestawem do gotowania, który jest częścią modelu SP 8010, odważysz się przygotować również warzywny lub owocowy sos Chutney, domowy jogurt, który kosztował będzie tylko 45 halerzy, nie wspominając o owocowych przekąskach dla dzieci lub ryżu. Bardzo szybko zobaczysz, jakie to łatwe".

 
Wiedziałeś, że…?

Dla każdego rodzaju herbaty zalecany jest inny czas zaparzania, aby w pełni rozwinął się jego smak, zanim herbata zgorzknieje. Jeśli preferujesz silną herbatę, lepiej zwiększyć ilość zaparzanej substancji, a nie czas zaparzania.
 

CZAJNIK ELEKTRYCZNY CATLER SP 8010 


Bardzo ciężko jest znaleźć czajnik, który tak doskonale rozumie życzenia całej rodziny. Jeśli chcesz, ugotuje Ci tylko wodę, przy czym temperaturę możesz ustawić w przedziale 40 – 100 °C. Łącznie 5 podstawowych programów do przygotowywania herbaty, Green (zielona herbata), Black (czarna herbata), Herbal (ziołowa herbata), Oolong (herbata Oolong) i White (biała herbata), dopilnuje prawidłowej temperatury i czasu zaparzania. Ofertę uzupełnia specjalny program do mrożonej herbaty, grzanego wina lub cydru a po włożeniu szklanego pojemnika GLASS POT również programy do domowego jogurtu lub sosu Chutney. Pojemnik GLASS POT o pojemności 500 ml jest naprawdę wyjątkowy. Wyczarujesz z niego nie tylko owocowe i warzywne sosy Chutney i różne inne sosy ale również doskonały ryż, rozpuścisz czekoladę na fondue, przygotujesz w nim owocowe przekąski albo bezpiecznie podgrzejesz jedzenie dla dzieci. 

SP-8010.jpg

Funkcja KEEP WARM utrzymuje ustawioną temperaturę wody i esencji herbacianej aż przez 30 minut. Czajnik charakteryzuje się wyjątkową precyzją wykonania – połączenie stali nierdzewnej i szklanych części marki Duran Schott świadczy o wysokiej jakości. 

Pojemność 1,2 litra 


 CZAJNIK ELEKTRYCZNY CATLER BM 8030


W każdej filiżance herbaty zakwitnie Ci ogród pełen kwiatów, ponieważ ten czajnik ugotuje Ci wodę i przygotuje herbatę dokładnie tak jak ma smakować. Ma 5 zaprogramowanych programów do herbaty – Green (zielona herbata), Black (czarna herbata), Herbal (ziołowa herbata), Oolong (herbata Oolong), White (biała herbata), ponadto funkcja Boil (ogrzewanie do 100 °C) i specjalny program Flower Tea (herbata kwiatowa). Każdy z tych programów ma określoną temperaturę i czas zaparzania, jednak również te wartości możesz zmieniać w zależności od własnych preferencji. A programu Flower Tea możesz użyć również do różnych połączeń owocowych i ziołowych napojów, możesz zmianić i próbować – wszystko jest dozwolone. 

BM-8030.jpg


Praktyczna funkcja KEEP WARM utrzymuje ustawioną temperaturę wody i esencji herbacianej aż przez 30 minut. Precyzyjne wykonanie ze stali nierdzewnej, szklane części marki Duran Schott. 

Pojemność 1,2 litraCZAJNIK ELEKTRYCZNY CATLER BM 8010


Za każdym razem inna, za każdym razem doskonała herbata. Poznaj wszystkie podstawowe rodzaje doskonale przygotowanej herbaty i łącz je z owocami i ziołami w nieskończonej ilości wariacji smakowych. Ten czajnik nie tylko ugotuje wodę ale również ułatwi przygotowanie herbaty dzięki 4 zaprogramowanym programom – wystarczy wybrać odpowiedni dla danego rodzaju herbaty - zielonej, czarnej, białej lub Oolong. Po zagrzaniu wody włóż herbatę do sitka do herbaty, umieść sitko do herbaty w czajniku i włącz tryb zaparzania. Poczekaj na sygnał dźwiękowy, który poinformuje Cię o zakończeniu czasu zaparzania, w którym trzeba wyjąć z czajnika sitko z zaparzoną herbatą a następnie delektuj się doskonale przygotowaną herbatą. 

BM-8010.jpgPraktyczna funkcja KEEP WARM utrzymuje ustawioną temperaturę wody i esencji herbacianej przez 30 minut.

Pojemność 1,2 litra