Mieszanie i rozdrabnianie

Nasze urządzenia oferują dużą moc i wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, by pracowały bezpiecznie i długo nawet przy dużym obciążeniu, ponadto wyposażone są w szereg praktycznych akcesoriów albo funkcji.

Blendery Miksery Rozdrabniacze Maszynki do mielenia mięsa Krajalnice do żywności
Aktualnie brak produktów w tej kategorii

Wszystko pozostanie świeże nawet pod koniec dnia - dzięki próżni

Różnicę pomiędzy klasycznym miksowaniem a miksowaniem w próżni zauważysz natychmiast. Od razu zobaczysz, ze miksowanie w próżni jest o wiele oszczędniejsze, potrawy dłużej zachowują pierwotny smak i wygląd, później ulegają zepsuciu. Utrzymuje kolor nawet w przypadku bardzo wymagających potraw (sok jabłkowy, awokado, mango), więcej przeciwutleniaczy i substancji korzystnych dla organizmu. 

Niezawodny pomocnik kuchenny 

Unboxing maszynki do mielenia

Niezawodny pomocnik w kuchni do przygotowania różnych specjałów z mięsa. Możesz go w pełni naładować ! Dzięki przyssawkom stoi maszynka do mielenia mięsa MG 800 na prawdę stabilnie i wyposażona jest w ochronę przeciw przegrzaniu.

PROFESJONALNA KRAJALNICA DO ŻYWNOŚCI

UNBOXING krajalnicy do żywności

Profesjonalna krajalnica do żywności FS 9010 nadaje się  do zastosowania nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w placówkach gastronomicznych lub cateringu. Masywny korpus metalowy i regulowane nóżki antypoślizgowe gwarantują nadzwyczajną stabilność podczas krojenia, nawet najtwardszych artykułów spożywczych.