Dolů
Catler konvice

The best product for us is the one that will please you every day

Catler logo

CATLER jest połączeniem nowoczesnych technologii z tradycyjnymi sposobami przygotowywania jedzenia. Dzięki technologii możesz wygodnie i szybko osiągnąć doskonały efekt kulinarny, nie obniżając przy tym wymagań pod względem smaku, koloru, zapachu, po prostu jakości gotowej potrawy.

Urządzenia wyróżniają się eleganckim designem w prostych kształtach i wykonaniem z ekskluzywnych materiałów. CATLER jest bezpośrednio stworzony do współczesnej kuchni, gdzie coraz częściej stosowane są nowe trendy i technologie – te urządzenia po zaprogramowaniu pracują prawie same, komunikują się z Tobą za pomocą inteligentnych wyświetlaczy a ich obsługa jest bardzo prosta. Przy tworzeniu wszystkich wyrobów przede wszystkim kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, zdrowe i szybkie przygotowywanie potraw i, co nie mniej ważne, na łatwą konserwację. Doskonałe opracowanie każdego szczegółu, wysokiej jakości materiały, stylowy design i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii sprawiają, że urządzenia CALTER są odpowiednie do częstego i długotrwałego użytkowania nawet w najbardziej wymagających gospodarstwach domowych. Witaj więc i Ty w świecie urządzeń CATLER, urządzeń bez kompromisów!

Contacts

 
FAST POLAND SP. Z O.O.
Ul. Sokołowska 10
05-090 Puchały
Phone:  +48 22 839 52 27
Fax:      +48 22 417 91 20
Email: wspolpraca@fastpoland.pl
Serwis: serwis@fastpoland.pl
 
 
Catler konvice

The best product for us is the one that will please you every day

Wybierz kategorię

Co się dzieje dokoła Catleru

Dalsze aktualności

Informacje prasowe

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE MIKSOWANIE JEST W PRÓŻNI

Następnym z serii produktów marki CATLER jest przerwotna nowość z dziedziny miksowania. Różnicę pomiędzy klasycznym miksowaniem a miksowaniem w próżni zauważysz natychmiast. Od razu zobaczysz, ze miksowanie w próżni jest o wiele oszczędniejsze, potrawy dłużej zachowują pierwotny smak i wygląd, później ulegają zepsuciu. Utrzymuje kolor nawet w przypadku bardzo wymagających potraw (sok jabłkowy, awokado, mango), więcej przeciwutleniaczy i substancji korzystnych dla organizmu. Nie dochodzi do separacji miąższu i wody. Miksowanie jest delikatniejsze, wynik ma doskonały smak.

Czytaj dalej

Zestaw śniadaniowy Catler na Twoje wczesnej poranki

Polub poranki. Są one obietnicą nowego dnia.  Pozwól by obudził Cię zapach świeżej kawy, chrupiących tostów lub doskonały smak ulubionego połączenia koktajlu owocowego albo smoothie.

Czytaj dalej

Nowy czajnik Catler

Herbata może pozostać zwykłą herbatą. Albo możesz ją  zmienić w napój o szlachetnym smaku
z dobroczynnym wpływem na organizm. Teraz wyobraź sobie czajnik, który za Ciebie dopilnuje odpowiedniej temperatury i czasu zaparzania dla czarnej, zielonej, białej, Oolong, lub kwiatowej herbaty. I jeszcze wyobraź sobie czajnik, który zaprowadzi Cię do świata kulinarnych doznań i wzbogaci Twój stół o domowy jogurt, egzotyczny sos Chutney, czekoladowe fondue lub prawdziwy domowy cydr. Za każdym razem świeże, gdy tylko będziesz mieć ochotę.

Czytaj dalej
Dalsze informacje prasowe