GC3

Szklane naczynia do pakowania próżniowego
Szklane naczynia do pakowania próżniowego ze szkła borokrzemowego zostały zaprojektowane z myślą zastosowania wraz z pakowarką próżniową Catler VS 8011. Służą do próżniowego zamknięcia potrawy, do bezpiecznego przechowywania w lodówce przez dłuższy okres czasu, do przechowywania w spiżarni, w zamrażalniku, do przyrządzania i ogrzewania potraw.
  • Szkło borokrzemowe o wysokiej wytrzymałości
  • Zestaw 3 objętości
  • Nadaje się do przechowywania suchych, wilgotnych i kruchych potraw
  • Idealne do marynowania
ID produktu: 42003781

Przedłuż życie żywności!

Szkło borokrzemowe wysokiej jakości nadaje się do zastosowania w zakresie zmian temperatury od – 20 °C do 300°C, z tego powodu można bezpiecznie przechowywać w zamrażalce, lodówce, do ogrzewania w kuchence mikrofalowej, można myć w zmywarce naczyń.

Funkcję

  • Nadaje się do przechowywania suchych, wilgotnych i kruchych potraw
  • Idealne do marynowania
  • Do bezpiecznego przechowywania resztek potraw oraz jedzenia na wynos

Specyfikacja techniczna

Naczynie 640 ml - 63 x 127 x 173 mm
Naczynie 1040 ml - 72 x 150 x 200 mm
Naczynie 1520 ml - 82 x 168 x 224 mm

Zalecenia: Pojemnik ze szkła borokrzemowego można bezpiecznie używać do ogrzewania w kuchence mikrofalowej, do przechowywania w lodówce nawet w 5-cio krotnie dłuższym okresie, w zamrażalce i można myć w zmywarce naczyń.

Pobierać

Praktyczne i bezpieczne

Szkło borokrzemowe wysokiej jakości nadaje się do zastosowania w zakresie zmian temperatury od – 20°C do 300°C, z tego powodu można bezpiecznie przechowywać w zamrażalce, lodówce, do ogrzewania w kuchence mikrofalowej, można myć w zmywarce naczyń.

Przedłuż życie żywności!

Nadaje się do przechowywania suchych, wilgotnych i kruchych potraw, idealne do marynowania.
Do bezpiecznego przechowywania resztek potraw oraz jedzenia na wynos.

Zamknięcie próżniowe

Naczynia służą do próżniowego zamknięcia potrawy, do bezpiecznego przechowywania w lodówce przez dłuższy okres czasu, do przechowywania w spiżarni, w zamrażalniku, do przyrządzania i ogrzewania potraw. Wężyk zamknięcie do pakowania próżniowego są dostarczane wraz z pakowarką próżniową VS 8011.