Zestaw śniadaniowy Catler na Twoje wczesnej poranki

Polub poranki. Są one obietnicą nowego dnia.  Pozwól by obudził Cię zapach świeżej kawy, chrupiących tostów lub doskonały smak ulubionego połączenia koktajlu owocowego albo smoothie.

CATLER COFFEE MAKER CM 401cm-4010-320.jpg0

 Jest to powrót do zapomnianej tradycji i kawy z delikatnym aromatem i lekkim zabarwieniem smaku, którą możesz pić przez cały dzień. Zapach świeżej kawy, który jest oparty na naturalnym procesie rozpuszczania w wodzie substancji rozpuszczalnych, to wyjątkowy koncert smaków, któremu z pewnością ulegniesz. W odróżnieniu od silnego espresso kawa z ekspresu przelewowego jest łagodniejsza, ponieważ ekstrakcja substancji nie odbywa się pod ciśnieniem a tylko pod wpływem gorącej wody o temperaturze około 93 °C. Cały proces trwa tylko kilka minut (3-4 minuty) i istotne jest, że w otrzymanym napoju już nie dochodzi do rozpuszczania się substancji z ziaren kawy.

Możesz wypróbować niezliczoną ilość smaków. Pozwól zainspirować się na przykład syryjską tradycją kawy z ekspresu przelewowego z kardamonem, która nigdy Ci się nie znudzi. W pierwszym łyku poczujesz gorzkość i olejki eteryczne kawy, które przechodzą w delikatne nuty typowe dla poszczególnych odmian ziaren kawy, a na końcu pijesz kawę, którą uż znasz i uwielbiasz ją.

Ekspres przelewowy CATLER CM 4010 ma duży przejrzysty wyświetlacz LED i poprzez to możesz wygodnie wybrać czas serwowania świeże kawy, jej intensywność i wymaganą liczbę filiżanek. I nie musisz czekać z pierwszą filiżanką, nawet w trakcie przygotowywania kawy możesz wyjąć dzbanek z kawa i podać kawę. Funkcja utrzymywania temperatury ustawiona jest wstępnie na 40 minut.
 

toaster-320.jpgCATLER TOASTER TS 4012

Chrupiący tost opieczony dokładnie tak, jak lubisz, jest dobrym warunkiem rozpoczęcia poranka. Opiekacz CATLER TS 4012 ma duży i przejrzysty wyświetlacz LED, na którym w prosty sposób wybierzesz przygotowanie jednego tosta lub dwóch tostów jednocześnie, intensywność opieczenia, utrzymywanie temperatury lub rozmarzanie pieczywa. Timer pokazuje Ci również ile pozostało do końca, do chwili gdy wyskoczy pachnąca i chrupiąca podstawa Twojego śniadania. W trakcie przygotowywania możesz skontrolować swój tost dzięki przyciskowi unoszenia. Opiekacz jest również wyposażony w funkcję automatycznego wycentrowania i jest przygotowany również na ekstra szerokie kromki pieczywa.


 

CATLER SMOOTHIE PB 4011smoothie-320-(1).jpg

Jeśli poranne refresh ze smoothie pełnym składników odżywczych stało się rytuałem również u Cieie, to z pewnością docenisz doskonale wyposażony mikser do smoothie. Obsługuje się go łatwo za pomocą przycisków z LED kontrolkami pracy na dużym przednim panelu. Możesz wybierać spośród trybów siekania, miksowania świeżej i mrożonej żywności, smoothie i Pulse. Takie wyposażenie w połączeniu z bardzo ostrymi nożami i wydajnym silnikiem nie ogranicza Cię tylko do smoothie, ale rozszerza możliwość wykorzystania w kuchni. Możesz przygotować na przykład lody, sorbety, sosy, zioła, dresingi oraz oraz rzadkie ciasta i ubarwić swój codzienny jadłospis. Do szkoły lub do pracy pasował będzie dołączony duży lub mały kubek podróżny z wieczkiem do picia i uchwytem.


 

mixer-320.jpgCATLER TABLE BLENDER TB 4010

Pełny energii koktajl lub zaspokojenie różnych potrzeb domowników zapewni wydajny blender kielichowy. Ma duży, przejrzysty wyświetlacz LED, na którym możesz wybrać spośród 5 poziomów obróbki: do delikatnego smoothie do butelki, do pełniejszego smoothie, do miksowania napojów oraz miksowanie lub siekanie żywności. Dalszą możliwością jest kruszenie lodu i maksymalne zwiększenie mocy Pulse.

W skład zestawu wchodzi pojemnik do miksowania jak również pojemnik na smoothie z wieczkiem do picia, możliwość wyboru spośród 5 programów, Pulse i kruszenie lodu - dzięki takiemu wyposażeniu Twoje śniadanie zmieni się w koncert smaków i docenią je wszyscy członkowie rodziny.