Catler otwiera nową erę gotowania IQ

Marka CATLER zaprezentowała na konferencji prasowej, która odbyła się 24. kwietnia, grupę przełomowych urządzeń, które otwierają możliwości dla nowego kierunku gotowania nazywanego gotowaniem IQ.

Catler otwiera nową erę gotowania IQ

Marka CATLER zaprezentowała na konferencji prasowej grupę przełomowych urządzeń, które otwierają możliwości dla nowego kierunku gotowania nazywanego gotowaniem IQ. Ucieszą się z nich przede wszystkim miłośnicy jedzenia i wysokiej jakości surowców.  CATLER kieruje swoją ofertę do osób, które chętnie gotują i uczestniczą w całym procesie przygotowywania i jako rodzina dzielą wszystkie ważne wydarzenia. Świat kręci się dookoła mądrych gospodarstw domowych. Urządzenia gospodarstwa domowego w dzisiejszych czasach za nas zamówią zakupy, upieką kurczaka w piekarniku jeszcze zanim wyjdziesz z pracy. I kto wie, może z biegiem czasu nakryją nawet do stołu. IQ gotowanie, czyli inteligentne gotowanie, jest jednak dalekie od bycia zależnym od wifi, wręcz przeciwnie. Jest to szacunek do tradycji i do zdrowego rozsądku.
O co w tym chodzi?
IQ gotowanie wykorzystuje zdrowy rozsądek w połączeniu ze sprytnymi technologiami w urządzeniach domowych. Gotujemy w prosty sposób, zdrowo i koncentrując się na lokalnych produktach, które nie podróżują do nas przez pół świata, tylko które możemy kupić świeże u miejscowych rolników, samodzielnie wyhodować na ogrodzie lub znaleźć za płotem. Aby je prawidłowo przetwarzać wykorzystujemy właśnie urządzenia, które są rozwijane zgodnie z tą ideą.