Informacje prasowe

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE MIKSOWANIE JEST W PRÓŻNI

Następnym z serii produktów marki CATLER jest przerwotna nowość z dziedziny miksowania. Różnicę pomiędzy klasycznym miksowaniem a miksowaniem w próżni zauważysz natychmiast. Od razu zobaczysz, ze miksowanie w próżni jest o wiele oszczędniejsze, potrawy dłużej zachowują pierwotny smak i wygląd, później ulegają zepsuciu. Utrzymuje kolor nawet w przypadku bardzo wymagających potraw (sok jabłkowy, awokado, mango), więcej przeciwutleniaczy i substancji korzystnych dla organizmu. Nie dochodzi do separacji miąższu i wody. Miksowanie jest delikatniejsze, wynik ma doskonały smak.

Czytaj dalej

Zestaw śniadaniowy Catler na Twoje wczesnej poranki

Polub poranki. Są one obietnicą nowego dnia.  Pozwól by obudził Cię zapach świeżej kawy, chrupiących tostów lub doskonały smak ulubionego połączenia koktajlu owocowego albo smoothie.

Czytaj dalej

Nowy czajnik Catler

Herbata może pozostać zwykłą herbatą. Albo możesz ją  zmienić w napój o szlachetnym smaku
z dobroczynnym wpływem na organizm. Teraz wyobraź sobie czajnik, który za Ciebie dopilnuje odpowiedniej temperatury i czasu zaparzania dla czarnej, zielonej, białej, Oolong, lub kwiatowej herbaty. I jeszcze wyobraź sobie czajnik, który zaprowadzi Cię do świata kulinarnych doznań i wzbogaci Twój stół o domowy jogurt, egzotyczny sos Chutney, czekoladowe fondue lub prawdziwy domowy cydr. Za każdym razem świeże, gdy tylko będziesz mieć ochotę.

Czytaj dalej

PAKOWARKA PRÓŻNIOWA VS 8010 - WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PRAWIDŁOWEGO PAKOWANIA W PRÓŻNI

Świeżość, wygląd jak również zapach są cechami, które doceniamy u wszystkich potraw. I właśnie z tym pakowarka próżniowa potrafi sobie doskonale poradzić. Cena tego urządzenia waha się w przedziale kilku tysięcy koron czeskich. Jeśli chcesz aby służyła Ci ona niezawodnie i długo, powinieneś znać kilka zasad pakowania próżniowego. Tak samo dobrze powinieneś się zachowywać w stosunku do żywności i środowiska naturalnego.

Czytaj dalej

Pakowarka próżniowa - nowy fenomen zapobiegający marnowaniu żywności

Pakowarka próżniowa pozwala przechować żywność długo świeżą, wzmacnia pełnię aromatu i smaku, zachowuje wartości odżywcze, które po kilku dniach przechowywania już dawno straciłyby wartość a dodatkowo jeszcze jesz zdrowiej. Bez przesady, dopiero z pakowarką próżniową zrozumiesz jak łatwo można zapobiec marnowaniu i wyrzucaniu żywności, nie wspominając nawet o oszczędności dla domowego budżetu.

 

Czytaj dalej

Cała kuchnia w jednym garnku

Indukční multicooker CATLER MC 8010 je absolutní novinkou na našem trhu, jež posune hranice vaření každé domácnosti. To, co z něj dělá prvotřídního kuchaře, je moderní technologie propojená s láskou k jídlu a respektem k samotným surovinám. Vaří tak, že jídlu pozvedne jeho přirozenou chuť, zachová v něm šťávu i cenné živiny. Vaří mnohonásobně rychleji, zdravěji, bezpečněji. Komfort a rychlost nejsou na úkor chuti či celkového výsledku – ten bude vždy perfektní. 

 

Czytaj dalej